Green House

  • 58 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Bolognality Green House вирізняються близькістю до таких визначних пам'яток міста, як Santa Teresa del Bambin Gesu, що всього за 5 хвилин ходьби. Апартаменти розташовані на відстані 4.1 км від залізничного вокзалу Bologna Centrale та приблизно за 5 хвилин пішки від автовокзалу Pontevecchio.

У цьому помешканні є зона відпочинку, а також такі зручності, як система клімат-контролю. Bolognality Green House оснащені ванною кімнатою, в якій є фен і рушники. Крім того, є біде, окремий туалет і душ.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як мінікухня, апартаменти пропонують гостям обідню зону, де вони можуть насолодитися їжею.

Університетська бібліотека Болоньї знаходиться на відстані 2.9 км від апартаментів, а Академія філармонії - на відстані 2.6 км від місця. Bolognality Green House знаходяться у районі Savena. На відстані близько 10 хвилин їзди від помешкання знаходиться Болонська національна мистецька галерея. Болонья ім. Гульєльмо Марконі розташований за 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Green House Болонья
Levante96
Ціна лише для моб. пристроїв

Levante96

8.2
Дуже Добре 48 відгуків
147 м від помешкання
USD 137 USD 123
за ніч
Ur-Nest Emilia Levante B
Ціна лише для моб. пристроїв

Ur-Nest Emilia Levante B

5.8
Непогано 5 відгуків
211 м від помешкання
USD 78 USD 70
за ніч
Casa Di Vanessa
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Di Vanessa

9.4
Блискуче 94 відгуки
309 м від помешкання
USD 155 USD 140
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Болонья ім. Гульєльмо Марконі
    13 км

    Залізничні вокзали

    Bologna Central Station
    4.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 10:00
    Номер ліцензії037006-AT-02773,IT037006C2D8EQ2BMU
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Bolognality Green House?
      Звісно, Bolognality Green House дозволяє розміщення з домашніми тваринами.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть мінікухню з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • Квартира Bolognality Green House розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Bologna Centrale розташований на відстані 4.1 км від квартири Bolognality Green House.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Болонья ім. Гульєльмо Марконі
    13 км

    Залізничні вокзали

    Bologna Central Station
    4.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Green House Болонья
    100% перевірені відгуки

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити